Maribal

O firmie

Garść Informacji

O nas

Maribal to My dla Was. Jesteśmy rodzinną firmą, którą tworzymy z pasją, żeby dostarczać najwyższej jakości produkty do relaksu w domu i ogrodzie. Maribal balie oraz sauny klasy premium. Tworzymy z pasją, żeby dostarczać najwyższej jakości produkty do relaksu w domu i ogrodzie.

Nasza misja

Wierzymy, że tylko rzeczowe, profesjonalne i uczciwe podejście
do naszych produktów ma bezpośrednie przełożenie na zadowolenie naszych Klientów.

o nas logo
nasza wizja

Nasza wizja

Stale rozwijać naszą firmę poprzez poszukiwanie nowych inspiracji by stworzyć w zaciszu domu prywatne domowe spa. Chcemy żeby nasze produkty dawały Państwu zadowolenie i relaks z rodziną i przyjaciółmi.

Rafał Idzik

Garść Informacji

Rafał Idzik

Współzałożyciel firmy, posiadam 15 letnie doświadczenie w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Lubię, gdy każdy Klient jest zadowolony z produktów oraz obsługi.

Czas wolny spędzam z rodziną, zimą na nartach a latem w Chorwacji.

Marcin Idzik

Garść Informacji

Marcin Idzik

Współzałożyciel firmy, posiadam 21 letnie doświadczenie pracy w międzynarodowej firmie budowlanej na stanowisku projektanta i szefa projektantów. Lubię tworzyć i udoskonalać swoje produkty, ważna jest rozmowa i słuchanie potrzeb Klienta.

Czas wolny spędzam z rodziną i przyjaciółmi, zimą na snowboardzie,
a latem w Chorwacji i Włoszech na windsurfingu.

Marcin Idzik

Zdobyte doświadczenie w: handlu, podejściu do Klientów, znajomości materiałów, narzędzi, umiejętności projektowania postanowiliśmy przekuć w firmę, którą nazwaliśmy MARIBAL ( Marcin Rafał Balie). Firmę ta powstała, też żeby dać Wam luksus w postaci domowego SPA.