Maribal

balia
balia

Produkt

Tradycyjna drewniana balia z hydromasażem ogrzewana drewnem, w wersji z lub bez dostępu zasilania z piecem wewnętrznym.

Dane Techniczne:

Do tej klasycznej balii o średnicy zewnętrznej 200 cm i głębokości
101 cm nie jest wymagane podłączenie prądu, a co za tym idzie można ją ustawić w dowolnym miejscu ogrodu i cieszyć się relaksem o każdej porze dnia i roku. Balia jest w całości wykonana z Termo-Drewna i dzięki temu jest odporna na warunki atmosferyczne oraz stanowi ozdobę ogrodu. Do nagrzewania wody służy piec ze stali szlachetnej, który umieszczony jest wewnątrz bali natomiast obsługiwanym od zewnątrz, dzięki czemu do ustawienia bali wystarczy niewielka przestrzeń w ogrodzie. W balii ze względu na zastosowanie Termo-drewna podczas kąpieli wydziela się kojący aromat, który sprawia, że przebywanie w niej jest relaksacyjnym odpoczynkiem.

balia
balia
balia

W skład balii wchodzi:

Wyposażenie opcjonalne:

balia
balia

Produkt

Balia drewniana tradycyjna opalana drewnem w wersji bez lub z dostępem prądu z piecem zewnętrznym.

Dane Techniczne:

Do tej klasycznej balii o średnicy zewnętrznej 200 cm i głębokości 101 cm nie jest wymagane podłączenie prądu, a co za tym idzie można ją ustawić w dowolnym miejscu ogrodu i cieszyć się relaksem o każdej porze roku. Balia jest w całości wykonana
z Termo-Drewna i dzięki temu jest odporna na warunki atmosferyczne oraz stanowi ozdobę ogrodu. Do nagrzewania wody służy piec ze stali nierdzewnej, który jest umieszczony na zewnątrz bali, został specjalnie do niej zaprojektowany i dzięki nietypowemu kształtowi nie zajmuje sporo miejsca, takie rozwiązanie powoduje zwiększenie liczby osób z 7 do 9 i w dalszym ciągu balia zajmuje niewielką przestrzeń w ogrodzie. W balii ze względu na zastosowanie Termo-drewna podczas kąpieli wydziela się kojący aromat, który sprawia, że przebywanie w niej jest relaksacyjnym odpoczynkiem.

balia

W skład balii wchodzi:

Wyposażenie opcjonalne: